Región:

-0%
KÚPIŤ ZA 10.00
Do uzavretia ponuky ostáva
0 0 0 0
Dní Hodín Minút Sekúnd

Počty voucherov

V predaji: 0 ks
Max. na osobu: 0 ks

Platnosť voucheru

od 02. 07. 2019
do 30. 07. 2021

O spoločnosti

www.megaubytovanie.sk

Ukázať na mape
KÚPIŤ ZA 10.00
Do uzavretia ponuky ostáva
0 0 0 0
Dní Hodín Minút Sekúnd

Informácie o zľave

Zaujímate sa o kvalitné ale zároveň lacné ubytovanie v obľúbenom regióne? Ubytovanie v chatách, apartmánoch, privátoch ako aj penziónoch a hoteloch si rýchlo a jednoducho nájdete na stránke ubytovanie na Slovensku. Či už hľadáte ubytovanie na Silvestra, letnú či zimnú dovolenku, Slovensko je pre Vás tým najlepším riešením.

 

Obľúbený ubytovací portál MegaUbytovanie.sk Vám ponúka najväčší vyber ubytovania na Slovensku. Ponovom u nás nájdete aj ubytovanie v Česku. Môžete si u nás rezervovať rôzne typy ubytovania: cháty, chalupy, dreveniceapartmány, ubytovanie v súkromí, penzióny i luxusné hotely. Ubytovanie u nás nájdete vo všetkých známych i menej známych zimných či letných lokalitách Slovenska.Mega Ubytovanie - Ubytovanie na Slovensku 1

Najnavštevovanejšie zimné destinácie sa nachádzajú v hornatejších oblastiach kde sa dobre darí zimným športom. Najobľúbenejším zimným športom na Slovensku je nepochybme lyžovanie. Lyžovačku si môžete vychutnať v známych lyžiarskych strediskách ako je JasnáTatranská LomnicaZuberecVeľká RačaVrátna dolina, Malinô Brdo a mnoho ďalších.

Najnavštevovanejšie letné destinácie nájdete naopak v južnejších oblastiach Slovenska, kde teploty dosahujú v lete veľmi vysoké čísla. Najznámejšie letné strediská na Slovensku sú: Podhájska, ŠtúrovoVeľký Meder, Senec a Patince.

Na Slovensku nájdete regióny, ktoré sú vyhľadávané skutočne celoročne a nie su známe len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Sú to nájmä Vysoké TatryNízke TatryLiptovOravaSlovenský raj či Pieniny.


Podmienky uplatnenia

Ako prebieha rezervácia ubytovania?

  • vyberiete si ubytovanie kde sa chcete ubytovať,
  • kontaktujete nezáväzne ubytovateľa emailom, telefonicky alebo priamo cez rezervačný formulár,
  • ubytovateľ sa Vám obratom ozve a pokiaľ Vám jeho ponuka bude vyhovovať dohodnete si záväznú rezerváciu a podrobnosti ohľadne nástupu na pobyt.


Výhody rezervácie u nás:

  • nemusíte nikam chodiť, ubytovanie si zarezervujete z pohodlia Vášho domova,
  • neplatíte žiadne provízie a poplatky za sprostredkovanie,
  • komunikujete priamo s majiteľom ubytovania,
  • všetky informácie tak máte presné a z prvej ruky priamo od ubytovateľa.


Kde voucher uplatniť?

Priamo u majitela objektuKde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0