Región:

Zľava už nie je aktívna!
4-denný autobusový zájazd - bez nočných jázd, Rozprávkové zámky kráľa Ľudovíta II. v BAVORSKU a veľkonočný SALZBURG

-10%
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€220 10% €21.00

Počty voucherov

V predaji: 15 ks
Max. na osobu: 15 ks

Platnosť voucheru

od 30. 03. 2018
do 30. 03. 2018

Neprehliadnite

Poznámky:
• odchod z iných miest v prípade min. 10 prihlásených osôb
za príplatok, Prievidza, Partizánske +9 €, Nitra, Sereď +7 €, Trnava +5 €

O spoločnosti

Vážení fanúšikovia,


na trhu sme už viac rokov čo nás zaväzuje aby sme pre Vás pripravili len to najlepšie. Tento rok sme rozšírili spoluprácu aj s Rakúskymi ako aj s Nemeckými CK.
Vyhľadávame pre Vás najlepšie a najlacnejšie možnosti dovoleniek. Veľa rezortov sme sami navštívili aby sme Vám vedeli odporučiť to najlepšie čo trh ponúka.
Kompletnú ponuku nájdete vždy na www.ckregionzlava.sk ako aj na novej stránke www.vyhodnecestovanie.sk
Ponuku lastminute a ultra lastminute na https://www.facebook.com/Ckregionzlava/
Prípadne nám napíšte Vašu požiadavku na ck@monagroup.sk
alebo volajte na 0948810330.
Naše dovolenky poskytujeme s kompletnými cenami vrátane všetkých poplatkov.
Tešíme sa na Vašu spoluprácu ;)

Kontaktné údaje

Mona Group spol s.r.o.

Štefánikova 61

921 01 Piešťany

kontakt : 0948 810 330

 ck@monagroup.sk

Ukázať na mape
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€220 10% €21.00

Informácie o zľave

Rozprávkové zámky kráľa Ľudovíta II. (NEMECKO) a veľkonočný SALZBURG (RAKÚSKO)
 
Zažite rozprávku na vlastnej koži počas víkendu plného nádherných zámkov.
Čarovná alpská príroda, rozprávkové bavorské zámky, zaujímavý životný príbeh kráľa Ludwiga II. a k tomu ešte veľkonočný SALZBURG, mesto, ktoré sa nazýva aj „Rím severu“.
 
 

   

 

4-denný autobusový poznávací zájazd (bez nočných jázd)

 

Odchod: z Bratislavy, parkovisko pred Istropolisom o 06:30 hod.

Návrat: do Bratislavy asi o 21:30 hod.

Termín: 30.3. - 02.4.2018 (piatok - veľkonočný pondelok)

 

Cena: 209 EUR 199 EUR  Zľava 10 € - First Minute (do 30.1.2018)
V cene je zahrnuté:
• doprava zájazdovým autobusom

• 3x ubytovanie v 3* hoteli (v 2-lôžkových izbách s príslušenstvom)
• 3x raňajky
• služby kvalifikovaného sprievodcu

• prehliadky podľa programu
• povinné zákonné poistenie CK voči insolventnosti

Možné príplatky:

večera – fakultatívne (2. deň v Bavorsku) 16 €/osoba
večera – povinne (3. deň v Salzburgu) 14 €/osoba (vzhľadom k Veľkej noci reštaurácie v meste budú mať obmedzený režim)
• 1-lôžková izba 58 €/pobyt
• miestenku v 1. polovici autobusu 7 €
• komplexné cestovné poistenie (KCP) - Komfort 8,4 €/osoba; KCP - Plus 10 €/osoba

V cene nie je zahrnuté:
súhrnné vstupné do zámkov, do bane a ostatných pamiatok vo výške cca 65 €/dosp. osoba (deti, mládež – majú zľavy)
• pobytový poplatok cca 2 € /osoba/noc – platí sa na mieste
 

PROGRAM ZÁJAZDU
1. deň (piatok): odchod z Bratislavy o 06:30 hod., v poludňajších hodinách príchod do Prienu, odkiaľ sa loďkou prevezieme cez jazero Chiemsee na ostrov Herreninsel s prekrásnym zámkom  HERRENCHIEMSEE. Zámok dal postaviť bavorský kráľ Ľudovít II. a ktorý vo svojej neskutočnej nádhere prekonáva svoj vzor – zámok vo Versailles. Ohromia vás prepychové komnaty, zrkadlová sála, množstvo fontán a nádherné záhrady. Po prehliadke zámku a prechádzke po areáli sa loďkou opäť preplavíme do Prienu, odkiaľ bude naša cesta pokračovať k ďalšiemu malebnému romantickému zámku LINDERHOF, ktorý bol najobľúbenejším zámkom Ludwiga II., obklopeného prekrásnym zámockým parkom. V areáli je aj umelo vytvorená jaskyňa, kde kráľ v závere svojho života, postihnutý duševnou chorobou trávieval čas počúvaním hudby svojho obľúbenca, Richarda Wagnera. Podvečer odchod autobusom na ubytovanie – 3* hotel v Garmisch-Partenkirchen.

2. deň (sobota): po raňajkách nasleduje návšteva dvoch ďalších rozprávkových zámkov pod úpätím Álp v údolí medzi jazerami Alpsee a Schwansee. Zámok HOHENSCHWANGAU, kde Ľudovít II. strávil svoje detstvo a značnú časť mladosti. Zámok NEUSCHWANSTEIN, romantický zámok postavený na skalnom útese a prístupný len peši (asi 30 min. chôdze). Nákladná výstavba zámku natoľko zadlžila rozpočet kráľovstva, že vládny kabinet dal psychicky narušeného kráľa vyhlásiť za nesvojprávneho. Zámok mal slúžiť ako súkromná skrýša kráľa, ale v súčasnosti ho denne oblieha tisíce turistov a dá sa povedať, že je snáď najslávnejším zámkom na svete. Dokonca inšpiroval Walta DisneyhoZo zámku sú prekrásne výhľady na okolie. , ktorý ho využil ako predlohu vo svojich rozprávkach.
Potom nasleduje návšteva jedného z najkrajších stredovekých mestečiek - FÜSSENU, známeho zimného strediska.  Pokračujeme do ETTALU, slávneho benediktínského kláštora, kde sa dodnes vyrába známy kláštorný likér. Večer odchod na ubytovanie, nocľah 3* hotel v Garmisch-Partenkirchen, fakultatívne večera.
3. deň (nedeľa): po raňajkách sa vyberieme na celodennú prehliadku mesta hudobného génia W.A. Mozarta – SALZBURGU (Rakúsko), mesta zapísaného na zoznam UNESCO, označovaného aj ako „Rím severu“, pre mnohých najkrajšie rakúske mesto. Prehliadku začneme v zámku radovánok a so žartovnými vodnými hrami v HELLBRUNNE. Lanovkou sa vyvezieme na pevnosť HOHENSALZBURG, najväčšia a najlepšie zachovaná pevnosť v strednej Európe, ktorá je dominantou mesta. Dóm, v ktorom bol Mozart pred viac ako 250 rokmi pokrstený, univerzitný kostol, tajuplný cintorín sv. Petra, rezidencia, zvonkohra, prechádzka starostlivo udržiavaným parkom okolo zámku MIRABELL, obchody na najznámejšej obchodnej ulici s Mozartovým rodným domom. Večer ešte ochutnáme preslávené pivo Stiegls a odoberieme sa do hotela. Nocľah v 3* hoteli Salzburgu, večera.
4. deň (pondelok): po raňajkách nás čaká návšteva Soľnej bane v Halleine s neopakovateľným zážitkom. Nemôžeme vynechať ani mestečko HALLSTATT (UNESCO) pod úpätím Dachsteinu – prechádzka týmto čarovným mestečkom na brehu rovnomenného jazera s jeho kostolmi a svojráznym karnerom s osobnými údajmi na lebkách dávno zomrelých farníkov (2 €). Popoludní (cca o 15:00 hod.) odchod domov. Návrat do Bratislavy v neskorých večerných hodinách asi o 21:30 hod.

Podmienky uplatnenia

Podmienky uplatnenia:   

  • Pre celkovú kalkuláciu ceny a aktuálnej obsadenosti pobytu nám zašlite e- mail na na ck@monagroup.sk  so želaným termínom zájazdu  (nakoľko je k dispozícii viacero termínov zájazdu),  počtu osôb, vek detí, spôsob dopravy, požadované stravovanie a telefónne číslo. Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.
  • Kompletná cena je kalkulovaná na jednu dospelú osobu vrátane všetkých servisných poplatkov (letenky), bez pobytovej taxy a cestovného positenia.
  • Ak Vám vyhovuje termín a podmienky zájazdu bude Vám zaslaná predbežná rezervácia na základe Vami uvedených údajov.
  • Rezervácia:  Do textu e-mailu uvedte mená všetkých účastníkov, ich dátumy narodenia, telefónne čísla, adresy všetkých cestujúcich, termín zájazdu, požadovaný tzp ubytovania. Pri zájazde mimo EU - číslo pasov a či si prajete zakúpiť aj víza pre danú    Uvedte tiež, či mátezáujem o naše cestovné positnie. Ceny cestovného poistenia ponúkame s 20 % zľavu pre nových zákazníkov.
  • Potvrdenie rezervácie, ktoré Vám príde e-mailom (spolu s VOP CK), je potrebné predložiť pri nástupe na pobyt.
  • Pokyny k zájazdu: Pokyny k zájazdu Vám budú zaslané cca 5 dní pred nástupom na pobyt. Pokiaľ  Vám do tejto lehoty nebudú pokyny doručené, je nutné informovať nás.
  • Storno: Podmienky storna  po uhradení zájazdu podliehajú  všeobecne obchodným podmienkam cestovnej kancelárie, ktorá akciu poskytuje.


Kde voucher uplatniť?

Inštrukcie k zájazdu, rezervácia t.j. nezáväzná zmluva Vám budú zaslané po zaslaní e-mailu s Vašimi požiadavkami na ck@monagroup.sk spolu s údajmi o účastníkoch vybraného zájazdu spomínaných v podmienkach uplatnenia. Na základe Vášho súhlasu a podpisu Vám bude zaslaná faktúra, prípadne môžete prísť do našej kancelárie na Štefánikova 61 v Piešťanoch osobne.
  • Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.Kde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0