Región:

Zľava už nie je aktívna!
Novinka! Zakarpatská Ukrajina - najvýchodnejšia časť niekdajšieho Československa, 16. - 19. 08. 2018

-19%
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€208 19% €40.00

Počty voucherov

V predaji: 10 ks
Max. na osobu: 10 ks

Platnosť voucheru

od 28. 11. 2017
do 16. 08. 2018

O spoločnosti

Vážení fanúšikovia,
na trhu sme už viac rokov čo nás zaväzuje aby sme pre Vás pripravili len to najlepšie. Tento rok sme rozšírili spoluprácu aj s Rakúskymi ako aj s Nemeckými CK.
Vyhľadávame pre Vás najlepšie a najlacnejšie možnosti dovoleniek. Veľa rezortov sme sami navštívili aby sme Vám vedeli odporučiť to najlepšie čo trh ponúka.
Kompletnú ponuku nájdete vždy na www.ckregionzlava.sk ako aj na novej stránke www.vyhodnecestovanie.sk
Ponuku lastminute a ultra lastminute na https://www.facebook.com/Ckregionzlava/
Prípadne nám napíšte Vašu požiadavku na ck@monagroup.sk
alebo volajte na 0948810330.
Naše dovolenky poskytujeme s kompletnými cenami vrátane všetkých poplatkov.
Tešíme sa na Vašu spoluprácu ;)

Kontaktné údaje

Kontaktné údaje

 

Mona Group spol s.r.o.

Štefánikova 61

921 01 Piešťany

kontakt : 0948 810 330

 ck@monagroup.sk

Ukázať na mape
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€208 19% €40.00

Informácie o zľave

Novinka!
Zakarpatská Ukrajina - najvýchodnejšia časť niekdajšieho Československa, 16. - 19. 08. 2018

Cena: 169 €/os. za dopravu luxusným autobusom, ubytovanie 3 noci s polpenziou v hoteli ****,
- vstup do hotelového bazéna, WIFI pripojenie a sprievodcu CK

 

Mukačevo - Koločava - Sinevir - Užhorod


Prijmite pozvánku do krajiny, ktorá sa oddávna veľmi nezmenila, kde miestni žijú jednoduchý život, ale kde zemiaky, zelenina a mäsko chutia tak, ako kedysi u nás

 

 

4 - denný program Najvýchodnejšia časť niekdajšieho Československa je pre väčšinu Slovákov veľká neznáma ukrytá za našou východnou hranicou. Zakarpatská Ukrajina, alebo aj Podkarpatská Rus, bola v rokoch 1919 až 1938 jednou zo samosprávnych oblastí Československa, ktorej centrum predstavovalo mesto Užhorod. Len niekoľko desiatok kilometrov za ním Sa tiahnu Východné Karpaty, ktoré boli od čias kolonizácie intenzívne využívané od údolí až po hrebene. Pastiersky spôsob života Karpatských Huculov, etnických Rusínov, si vyžadoval čoraz viac pastvín. Tak vznikli rozsiahle vysokohorské lúky aj na hrebeňoch hôr, ktoré sa v miestnom jazyku volajú poloniny. Majú neopakovateľné čaro, sú plné lesných plodov, predovšetkým černíc a čučoriedok a práve pre svoju inakosť lákajú stále viac turistov zo „západu“. Miestni turistike veľmi nefandia a tak na Ukrajine neočakávajte značené turistické chodníky, na aké sme zvyknutí. Ak nejaké značenia sú, vybudovali ich turistickí nadšenci z Čiech. Prijmite pozvánku do krajiny, ktorá sa oddávna veľmi nezmenila, kde miestni žijú jednoduchý život, ale kde zemiaky, zelenina a mäsko chutia tak, ako kedysi u nás.

 

 

Program: 1.deň:16.08.2018 06:00 hod odchod zo Žiliny cez Vyšné Nemecké do Mukačeva, ktoré má pekne zrekonštruované historické pamiatky zo 14. stor.: barokový kláštor, gotická kaplnka, hrad Palanok... Odchod na ubytovanie, večera.

 

2 deň: 17. 08. 2018 po raňajkách odchod autobusom do Koločavy medzi poloninami Piškoňa a Krásna, ktorá bola po vzniku prvej Československej republiky osídlená inteligenciou z Čiech, lebo tá v Podkarpatskej Rusi, rovnako, ako na Slovensku, chýbala. Bola tu zriadená „Četnická stanice“ a v miestnej škole učil spisovateľ Ivan Olbracht. Ten Koločavu preslávil dielom Nikola Šohaj Loupežník, ktoré napísal podľa skutočných udalostí.

 

 

Pokračovanie autobusom do Sinevirského národného parku, zastávka v miestnej kolibe na obed, pešia prechádzka k Sinevirskému jazeru vo výške cca 990 m n.m., ktoré vzniklo v dôsledku silného zemetrasenia asi pred 10 000 rokmi. O jeho vzniku samozrejme hovorí aj legenda. Na jej pripomienku sa na polostrove týči súsošie Syň a Vyr. Približne päť kilometrová turistika vedie na vrchol hory Ozerna vo výške 1496 m.n.m. z ktorého je pekný výhľad až na hranicu s Ivano-Frankovskom. Cestou späť na ubytovanie zastávka v medvedej obore. Ubytovanie a večera ako v predošlý deň.

 

 

3 deň:18. 08. 2018 po raňajkách odchod autobusom pod poloninu Boržava, v ktorej sa ukrýva najväčší vodopád Zakarpatskej Ukrajiny – 24 metrový kaskadovitý vodopád Šipot. Väčšina miestnych turistov končí svoju turistiku práve pri ňom. Polonina Boržava je považovaná za najmalebnejšiu, aj keď nepatrí k najvyšším. Jej severné svahy prudko klesajú do dolín, kde boli vybudované lyžiarske strediská. Hrebeň má dĺžku 44 km a k najvyšším vrchom patrí Velikij verch – 1598 m.n.m. Turisti, ktorí sa necítia na celodennú pešiu turistiku, môžu použiť lanovku, ktorá je v prevádzke po celý rok. Počas dňa osobné voľno na obed v niektorej z miestnych reštaurácií, večera a ubytovanie ako v predošlý deň.

 

 

4 deň: 19. 08. 2018 po raňajách odchod do Užhorodu, ktorý bol od 11.storočia súčasťou Rakúsko-Uhorska, v rokoch 1919 – 1938 Československa a v r. 1938 – 1944 Maďarska. Po r. 1945 bol pripojený k ZSSR a od r. 1991 je súčasťou Ukrajiny. Tretinu obyvateľov tvoria Maďari a takmer všetci obyvatelia rozumejú slovensky. Návšteva povestného užhorodského trhoviska s možnosťou nákupu suvenírov. Na záver dňa prehliadka mesta s grécko-katolickou katedrálou, hradnou štvrťou a Malým Galagom s budovami vo funkcionalistickom slohu, ktoré postavila československá vláda v 20. a 30. rokoch minulého storočia. Promenáda pri rieke Uh, cez ktorú vedie niekoľko mostov je lemovaná alejou s lavičkami, kde posedáva množstvo ľudí. Cca o 17:00 hod odchod na cestu späť, predpokladaný návrat do Žiliny po polnoci.

 

 

Cena: 169 €/os. za dopravu luxusným autobusom, ubytovanie 3 noci s polpenziou v hoteli ****, vstup do hotelového bazéna, WIFI pripojenie a sprievodcu CK
Nepovinný príplatok: zájazdové UNION € 8/os. Výdavok na mieste: vstupné Vodopád Šipot cca 10 UAH /0,40 €/ lanovka tam aj späť cca 80 UAH / 3 €/ Jazero Sinevir cca 10 UAH /0,40 €/ Medvedia obora cca 15 UAH /0,60 €/

 

 

PRE UCELENÉ KOLEKTÍVY ZVÝHODNENÁ CENA
PROGRAM A MIESTO ODCHODU UPRAVÍME PODĽA POŽIADAVKY

 


Podmienky uplatnenia

Podmienky uplatnenia:   

  • Pre celkovú kalkuláciu ceny a aktuálnej obsadenosti pobytu nám zašlite e- mail na na ck@monagroup.sk  so želaným termínom zájazdu  (nakoľko je k dispozícii viacero termínov zájazdu),  počtu osôb, vek detí, spôsob dopravy, požadované stravovanie a telefónne číslo. Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.
  • Kompletná cena je kalkulovaná na jednu dospelú osobu vrátane všetkých servisných poplatkov (letenky), bez pobytovej taxy a cestovného positenia.
  • Ak Vám vyhovuje termín a podmienky zájazdu bude Vám zaslaná predbežná rezervácia na základe Vami uvedených údajov.
  • Rezervácia:  Do textu e-mailu uvedte mená všetkých účastníkov, ich dátumy narodenia, telefónne čísla, adresy všetkých cestujúcich, termín zájazdu, požadovaný tzp ubytovania. Pri zájazde mimo EU - číslo pasov a či si prajete zakúpiť aj víza pre danú    Uvedte tiež, či mátezáujem o naše cestovné positnie. Ceny cestovného poistenia ponúkame s 20 % zľavu pre nových zákazníkov.
  • Potvrdenie rezervácie, ktoré Vám príde e-mailom (spolu s VOP CK), je potrebné predložiť pri nástupe na pobyt.
  • Pokyny k zájazdu: Pokyny k zájazdu Vám budú zaslané cca 5 dní pred nástupom na pobyt. Pokiaľ  Vám do tejto lehoty nebudú pokyny doručené, je nutné informovať nás.
  • Storno: Podmienky storna  po uhradení zájazdu podliehajú  všeobecne obchodným podmienkam cestovnej kancelárie, ktorá akciu poskytuje.


Kde voucher uplatniť?

Inštrukcie k zájazdu, rezervácia t.j. nezáväzná zmluva Vám budú zaslané po zaslaní e-mailu s Vašimi požiadavkami na ck@monagroup.sk spolu s údajmi o účastníkoch vybraného zájazdu spomínaných v podmienkach uplatnenia. Na základe Vášho súhlasu a podpisu Vám bude zaslaná faktúra, prípadne môžete prísť do našej kancelárie na Štefánikova 61 v Piešťanoch osobne.
  • Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.Kde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0