Región:

Zľava už nie je aktívna!
Marcový lyžiarsky zájazd do rakúskych Álp - Stredisko: Grossglockner - Heiligenblut, Hunguest Hotel *** 18.03. - 22.03. na 4 noci so skipasom, polpenziou a wellnessom

-12%
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€600 12% €70.00

Počty voucherov

V predaji: 10 ks
Max. na osobu: 10 ks

Platnosť voucheru

od 22. 11. 2017
do 18. 03. 2018

Neprehliadnite

http://www.ckregionzlava.sk/Zajazd/?ID=800149

O spoločnosti

Vážení fanúšikovia,


na trhu sme už viac rokov čo nás zaväzuje aby sme pre Vás pripravili len to najlepšie. Tento rok sme rozšírili spoluprácu aj s Rakúskymi ako aj s Nemeckými CK.


Vyhľadávame pre Vás najlepšie a najlacnejšie možnosti dovoleniek. Veľa rezortov sme sami navštívili aby sme Vám vedeli odporučiť to najlepšie čo trh ponúka.
Kompletnú ponuku nájdete vždy na www.ckregionzlava.sk ako aj na novej stránke www.vyhodnecestovanie.sk
Ponuku lastminute a ultra lastminute na https://www.facebook.com/Ckregionzlava/
Prípadne nám napíšte Vašu požiadavku na ck@monagroup.sk
alebo volajte na 0948810330.
Naše dovolenky poskytujeme s kompletnými cenami vrátane všetkých poplatkov.
Tešíme sa na Vašu spoluprácu ;)

Kontaktné údaje

Mona Group spol s.r.o.

Štefánikova 61

921 01 Piešťany

kontakt : 0948 810 330

 ck@monagroup.sk

Ukázať na mape
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€600 12% €70.00

Informácie o zľave

 Marcový lyžiarsky zájazd do rakúskych Álp -  Stredisko: Grossglockner - Heiligenblut, Hunguest Hotel ***


18.03. - 22.03. na 4 noci so skipasom, polpenziou a wellnessom

530 €/ osoba

 

 

Lyžiarsky areál Grossglockner / Heiligenblut ponúka najmä mierne, veľmi dobre upravené zjazdovky.

Grossglockner (často nazývaný krátko Glockner) je so svojou výškou 3798 m najvyššou horou Rakúska. Výrazný vrchol je súčasťou skupiny Glockner, pohoria v centrálnej časti Vysokých Taur a je považovaný za jeden z najvýznamnejších vrcholov východných Álp. Okrem výhľadu na okolité hory je hlavnou atrakciou malebnej vysokohorskej grossglocknerskej cesty jeden z najznámejších symbolov Rakúska.

 

 

Horská dedinka Heiligenblut sa nachádza priamo na úpätí Grossglockneru v národnom parku Hohe Tauern (Vysoké Taury), a láka lyžiarov k výletom mimo zjazdovky. Lyžiarsky areál ponúka nielen dvanásť vlekov a 55 km zjazdových tratí, ale aj niekoľko freeride sektorov, ktoré sú vítanou príležitosťou milovníkov lyžovania v prašane – napríklad pod Hochtor a Viehbühels či na úpätí Schareck (2604 m). Avšak ani tento vrchol nie je najvyšším bodom, ktorý môžete v lyžiarskom areáli dosiahnuť, vďaka lanovke Fleissbahn a vleku Hochfleiss vystúpate až do výšky 2902 m a môžete tak zaútočiť na trojtisícovú značku. Deti môžu trénovať svoje lyžiarske zručnosti vo Snowlande.

 

 

Ubytovanie:

Hunguest hoteli 3* priamo v centre mestečka Heiligenblut (len 500 m od údolnej stanice kabínkovej lanovky Rossbach).

 

 

K dispozícii sú komfortné 2-posteľové izby s možnosťou prístelky a 1-posteľové izby v obmedzenom počte. Každá z izieb má kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, TV, telefón, trezor, rohové sedenie, balkón a bezplatné internetové pripojene . V cene je zahrnuté používanie wellness (vnútorný bazén 10x5 m, detský bazén, fínska sauna, parný kúpeľ, infrakabína a solárium + masáže za poplatok).

 

 

Stravovanie:

raňajky a večere formou bohatého bufetu

 

 

 

Program :

 

1. deň

odchod zo Žiliny v raňajších hodinách (ubytovanie, večera)

 

2. - 4. deň

3 dni lyžovačka + voľný program (raňajky a večere)

 

5. deň

po raňajkách odchod na Slovensko


Podmienky uplatnenia

Podmienky uplatnenia:   

  • Pre celkovú kalkuláciu ceny a aktuálnej obsadenosti pobytu nám zašlite e- mail na na ck@monagroup.sk  so želaným termínom zájazdu  (nakoľko je k dispozícii viacero termínov zájazdu),  počtu osôb, vek detí, spôsob dopravy, požadované stravovanie a telefónne číslo. Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.
  • Kompletná cena je kalkulovaná na jednu dospelú osobu vrátane všetkých servisných poplatkov (letenky), bez pobytovej taxy a cestovného positenia.
  • Ak Vám vyhovuje termín a podmienky zájazdu bude Vám zaslaná predbežná rezervácia na základe Vami uvedených údajov.
  • Rezervácia:  Do textu e-mailu uvedte mená všetkých účastníkov, ich dátumy narodenia, telefónne čísla, adresy všetkých cestujúcich, termín zájazdu, požadovaný tzp ubytovania. Pri zájazde mimo EU - číslo pasov a či si prajete zakúpiť aj víza pre danú    Uvedte tiež, či mátezáujem o naše cestovné positnie. Ceny cestovného poistenia ponúkame s 20 % zľavu pre nových zákazníkov.
  • Potvrdenie rezervácie, ktoré Vám príde e-mailom (spolu s VOP CK), je potrebné predložiť pri nástupe na pobyt.
  • Pokyny k zájazdu: Pokyny k zájazdu Vám budú zaslané cca 5 dní pred nástupom na pobyt. Pokiaľ  Vám do tejto lehoty nebudú pokyny doručené, je nutné informovať nás.
  • Storno: Podmienky storna  po uhradení zájazdu podliehajú  všeobecne obchodným podmienkam cestovnej kancelárie, ktorá akciu poskytuje.


Kde voucher uplatniť?

Inštrukcie k zájazdu, rezervácia t.j. nezáväzná zmluva Vám budú zaslané po zaslaní e-mailu s Vašimi požiadavkami na ck@monagroup.sk spolu s údajmi o účastníkoch vybraného zájazdu spomínaných v podmienkach uplatnenia. Na základe Vášho súhlasu a podpisu Vám bude zaslaná faktúra, prípadne môžete prísť do našej kancelárie na Štefánikova 61 v Piešťanoch osobne.
  • Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.Kde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0