Región:

Zľava už nie je aktívna!
Strávte predĺžený víkend na Balatone! (Balaton - Héviz) Danubius Health Spa Resort Heviz **** Na 2 noci za skvelú cenu 125 €/ osoba, polpenzia, izba s balkónom, kompletná cena!

-61%
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€317 61% €192.00

Počty voucherov

V predaji: 0 ks
Max. na osobu: 0 ks

Platnosť voucheru

od 10. 11. 2017
do 10. 01. 2018

Neprehliadnite

https://www.facebook.com/Ckregionzlava/

O spoločnosti

Vážení fanúšikovia,


na trhu sme už viac rokov čo nás zaväzuje aby sme pre Vás pripravili len to najlepšie. Tento rok sme rozšírili spoluprácu aj s Rakúskymi ako aj s Nemeckými CK.


Vyhľadávame pre Vás najlepšie a najlacnejšie možnosti dovoleniek. Veľa rezortov sme sami navštívili aby sme Vám vedeli odporučiť to najlepšie čo trh ponúka.
Kompletnú ponuku nájdete vždy na www.ckregionzlava.sk ako aj na novej stránke www.vyhodnecestovanie.sk


Ponuku lastminute a ultra lastminute na https://www.facebook.com/Ckregionzlava/
Prípadne nám napíšte Vašu požiadavku na ck@monagroup.sk
alebo volajte na 0948810330.
Naše dovolenky poskytujeme s kompletnými cenami vrátane všetkých poplatkov.
Tešíme sa na Vašu spoluprácu ;)

Kontaktné údaje

Mona Group spol s.r.o.

Štefánikova 61

921 01 Piešťany

kontakt : 0948 810 330

 ck@monagroup.sk

Ukázať na mape
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€317 61% €192.00

Informácie o zľave

Strávte predĺžený víkend na Balatone! (Balaton - Héviz)
Danubius Health Spa Resort Heviz ****
17.11.2017 - 19.11.2017 na 2 noci za skvelú cenu
125 €/ osoba, polpenzia, izba s balkónom, kompletná cena!

 

 

 • Poloha

  Štvorhviezdičkový Danubius Health Spa Resort Héviz sa nachádza v Hévíz, 600 metrov od známeho termálneho jazera. Ponúka rozsiahle wellness centrum a bezplatné Wi-Fi pripojenie vo všetkých priestoroch. Mesto Keszthely je vzdialené 9 km a letisko Fly Balaton 13 km.

 

 

 • Vybavenie

  K vybaveniu hotela patrí reštaurácia, bar, internetová miestnosť, kiosk, obchod so suvenírmi, kozmetické štúdio, výťah, záhrada, stolný tenis, detské ihrisko a herňa, požičovňa bicyklov, fitness.

 

 

 • Ubytovanie

  Klimatizované izby a apartmány v Danubius Health Spa Resortu Héviz majú balkón, posedenie, satelitný TV a kúpeľňu s vaňou.

 

 

 • Strava

  Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu. K večeri 1 nápoj zdarma. Možnosť dokúpenia obedu s nápojom. Reštaurácia podáva pokrmy maďarskej a medzinárodnej kuchyne aj diétne menu.

 

 

 • Služby

  Vo wellness je k dispozícii fínska sauna, infrasauna, soľná komora, termálne kryté bazény (33 a 37 ° C), vnútorný a vonkajší zážitkový bazén (29 ° C), plavecký bazén, vonkajší detský bazén a Kneippov bazénik na záhrade (od polovice apríla do polovice októbra), 2 vnútorné detské bazény, masáže. Hotel má vlastné kúpeľné centrum - hydroterapia, balneoterappie, fototerapia, mechanoterapia, kinezioterapia, elekroterapie a magnetoterapia. Ďalej inhalácie, liečebná gymnastika, lymfodrenáže a Qi gong.

 

 

 

 


Podmienky uplatnenia

Podmienky uplatnenia:   

 • Pre celkovú kalkuláciu ceny a aktuálnej obsadenosti pobytu nám zašlite e- mail na na ck@monagroup.sk  so želaným termínom zájazdu  (nakoľko je k dispozícii viacero termínov zájazdu),  počtu osôb, vek detí, spôsob dopravy, požadované stravovanie a telefónne číslo. Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.
 • Kompletná cena je kalkulovaná na jednu dospelú osobu vrátane všetkých servisných poplatkov (letenky), bez pobytovej taxy a cestovného positenia.
 • Ak Vám vyhovuje termín a podmienky zájazdu bude Vám zaslaná predbežná rezervácia na základe Vami uvedených údajov.
 • Rezervácia:  Do textu e-mailu uvedte mená všetkých účastníkov, ich dátumy narodenia, telefónne čísla, adresy všetkých cestujúcich, termín zájazdu, požadovaný tzp ubytovania. Pri zájazde mimo EU - číslo pasov a či si prajete zakúpiť aj víza pre danú    Uvedte tiež, či mátezáujem o naše cestovné positnie. Ceny cestovného poistenia ponúkame s 20 % zľavu pre nových zákazníkov.
 • Potvrdenie rezervácie, ktoré Vám príde e-mailom (spolu s VOP CK), je potrebné predložiť pri nástupe na pobyt.
 • Pokyny k zájazdu: Pokyny k zájazdu Vám budú zaslané cca 5 dní pred nástupom na pobyt. Pokiaľ  Vám do tejto lehoty nebudú pokyny doručené, je nutné informovať nás.
 • Storno: Podmienky storna  po uhradení zájazdu podliehajú  všeobecne obchodným podmienkam cestovnej kancelárie, ktorá akciu poskytuje.


Kde voucher uplatniť?

Inštrukcie k zájazdu, rezervácia t.j. nezáväzná zmluva Vám budú zaslané po zaslaní e-mailu s Vašimi požiadavkami na ck@monagroup.sk spolu s údajmi o účastníkoch vybraného zájazdu spomínaných v podmienkach uplatnenia. Na základe Vášho súhlasu a podpisu Vám bude zaslaná faktúra, prípadne môžete prísť do našej kancelárie na Štefánikova 61 v Piešťanoch osobne.
 • Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.Kde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0
Dávame do pozornosti


Ďaľšie aktuálne zľavy