Región:

Zľava už nie je aktívna!
Skvelá Lyžovačka! v Rakúskom Korutánsku, Rennweg am Katschberg, Hotel Katschberghof **** 4 noci a 5 dní v decembri, 250 € na osobu, polpenzia, kompletná cena!

-36%
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€390 36% €140.00

Počty voucherov

V predaji: 0 ks
Max. na osobu: 0 ks

Platnosť voucheru

od 09. 11. 2017
do 17. 02. 2018

Neprehliadnite

https://www.facebook.com/Ckregionzlava/

O spoločnosti

Vážení fanúšikovia,


na trhu sme už viac rokov čo nás zaväzuje aby sme pre Vás pripravili len to najlepšie. Tento rok sme rozšírili spoluprácu aj s Rakúskymi ako aj s Nemeckými CK.


Vyhľadávame pre Vás najlepšie a najlacnejšie možnosti dovoleniek. Veľa rezortov sme sami navštívili aby sme Vám vedeli odporučiť to najlepšie čo trh ponúka.
Kompletnú ponuku nájdete vždy na www.ckregionzlava.sk ako aj na novej stránke www.vyhodnecestovanie.sk


Ponuku lastminute a ultra lastminute na https://www.facebook.com/Ckregionzlava/
Prípadne nám napíšte Vašu požiadavku na ck@monagroup.sk
alebo volajte na 0948810330.
Naše dovolenky poskytujeme s kompletnými cenami vrátane všetkých poplatkov.
Tešíme sa na Vašu spoluprácu ;)

Kontaktné údaje

Mona Group spol s.r.o.

Štefánikova 61

921 01 Piešťany

kontakt : 0948 810 330

 ck@monagroup.sk

Ukázať na mape
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€390 36% €140.00

Informácie o zľave

Skvelá Lyžovačka! v Rakúskom Korutánsku, Rennweg am Katschberg


Hotel Katschberghof ****

3. 12. 2017 na 4 noci, alebo 10. 12.2017 na 4 noci
4 noci a 5 dní v decembri, 250 € na osobu, polpenzia, kompletná cena!

Ohľadne ďaľších dostupných termínov nás prosím kontaktujte.

 

 

 

INFO

V skratke o hoteli

Hotel Katschberghof stoja v centre Katschberku 50 m, nákupné možnosti 20 m, nadm. Výška 1 140 m, jazero Millstätter See 30 km, lanovka Katschbergbahn 500 m, golfové ihrisko 6 km. Hotel Katschberghof sa nachádza uprostred turistickej lokality Katschberg. Turistické a lyžiarske trasy sa nachádzajú v tesnej blízkosti hotela. Okrem zjazdovky tu nájdete napríklad aj sánkarskú dráhu.

 

 

Poloha

250 m od vlekov a centra • nákupné možnosti 20 m • bežkárske trate 400 m

 

 

Strava

privítací drink • raňajky formou bufetu • šalátový bar • obedový snack (napr. polievka a chlieb) od 13:00 - 14:00 h • 4 - chodové večere výber z menu alebo bufet • vianočná večera v cene

 

 

Doprava

hotel Katschberghof je dostupný individuálnou dopravou • lyžiarske stredisko Katschberg je od Bratislavy vzdialené 380 kilometrov

 

 

Služby v cene

K vybaveniu hotela patrí recepcia s lobby, reštaurácia, bar, letná záhrada, detský kútik, vnútorný bazén (9x6 m), fitnes, fínska a bio sauna, parná komora, infračervená kabína, vírivka (zadarmo), masáže (za poplatok). Parkovanie pred objektom (zdarma). Ubytovanie na 7 nocí s polpenziou, 6 - dňový skipas „Top skipas Kärnten gold“ • večera v chate Einkehr (cca 800 m od hotela) súčasť polpenzie. K dispozícii sú 2 lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek alebo rodinné izby s 2 izbami pre max. 4 osoby. Izby majú sprchu / WC, čiastočne balkón / terasu, rádio, telefón, káblovú TV a trezor zdarma.

 

 

 

Povinné doplatky

pobytová taxa 2,50 €/os. od 18 r./noc (platba na mieste) • deti narodené v roku 2012 a neskôr na kolenách rodičov, bez samostatného sedadla alebo vleku sú prepravované zdarma  • v lyžiarskach kurzoch a pri používaní vlekov bez dozoru, musia mať detu "detský skipas " 5 EUR / 1-4 dni, od 5 dní 20 EUR (platba na mieste)

 

 


Podmienky uplatnenia

Podmienky uplatnenia:   

  • Pre celkovú kalkuláciu ceny a aktuálnej obsadenosti pobytu nám zašlite e- mail na na ck@monagroup.sk  so želaným termínom zájazdu  (nakoľko je k dispozícii viacero termínov zájazdu),  počtu osôb, vek detí, spôsob dopravy, požadované stravovanie a telefónne číslo. Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.
  • Kompletná cena je kalkulovaná na jednu dospelú osobu vrátane všetkých servisných poplatkov (letenky), bez pobytovej taxy a cestovného positenia.
  • Ak Vám vyhovuje termín a podmienky zájazdu bude Vám zaslaná predbežná rezervácia na základe Vami uvedených údajov.
  • Rezervácia:  Do textu e-mailu uvedte mená všetkých účastníkov, ich dátumy narodenia, telefónne čísla, adresy všetkých cestujúcich, termín zájazdu, požadovaný tzp ubytovania. Pri zájazde mimo EU - číslo pasov a či si prajete zakúpiť aj víza pre danú    Uvedte tiež, či mátezáujem o naše cestovné positnie. Ceny cestovného poistenia ponúkame s 20 % zľavu pre nových zákazníkov.
  • Potvrdenie rezervácie, ktoré Vám príde e-mailom (spolu s VOP CK), je potrebné predložiť pri nástupe na pobyt.
  • Pokyny k zájazdu: Pokyny k zájazdu Vám budú zaslané cca 5 dní pred nástupom na pobyt. Pokiaľ  Vám do tejto lehoty nebudú pokyny doručené, je nutné informovať nás.
  • Storno: Podmienky storna  po uhradení zájazdu podliehajú  všeobecne obchodným podmienkam cestovnej kancelárie, ktorá akciu poskytuje.


Kde voucher uplatniť?

Inštrukcie k zájazdu, rezervácia t.j. nezáväzná zmluva Vám budú zaslané po zaslaní e-mailu s Vašimi požiadavkami na ck@monagroup.sk spolu s údajmi o účastníkoch vybraného zájazdu spomínaných v podmienkach uplatnenia. Na základe Vášho súhlasu a podpisu Vám bude zaslaná faktúra, prípadne môžete prísť do našej kancelárie na Štefánikova 61 v Piešťanoch osobne.
  • Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.Kde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0