Región:

Zľava už nie je aktívna!
Skvelá Lyžovačka! Južné Tirolsko a severné Taliansko - Vason (Monte Bondone) na 7 nocí, Le Blanc Hotel & Spa, 261 €/ osoba, polpenzia, kompletná cena!

-36%
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€410 36% €149.00

Počty voucherov

V predaji: 10 ks
Max. na osobu: 10 ks

Platnosť voucheru

od 07. 11. 2017
do 30. 03. 2018

Neprehliadnite

https://www.facebook.com/Ckregionzlava/posts/2042694592644776

O spoločnosti

Vážení fanúšikovia,


na trhu sme už viac rokov čo nás zaväzuje aby sme pre Vás pripravili len to najlepšie. Tento rok sme rozšírili spoluprácu aj s Rakúskymi ako aj s Nemeckými CK.


Vyhľadávame pre Vás najlepšie a najlacnejšie možnosti dovoleniek. Veľa rezortov sme sami navštívili aby sme Vám vedeli odporučiť to najlepšie čo trh ponúka.
Kompletnú ponuku nájdete vždy na www.ckregionzlava.sk ako aj na novej stránke www.vyhodnecestovanie.sk


Ponuku lastminute a ultra lastminute na https://www.facebook.com/Ckregionzlava/
Prípadne nám napíšte Vašu požiadavku na ck@monagroup.sk
alebo volajte na 0948810330.
Naše dovolenky poskytujeme s kompletnými cenami vrátane všetkých poplatkov.
Tešíme sa na Vašu spoluprácu ;)

Kontaktné údaje

Mona Group spol s.r.o.

Štefánikova 61

921 01 Piešťany

kontakt : 0948 810 330

 ck@monagroup.sk

Ukázať na mape
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€410 36% €149.00

Informácie o zľave

 • Skvelá Lyžovačka!
  Južné Tirolsko a severné Taliansko - Vason (Monte Bondone) na 7 nocí
  Le Blanc Hotel & Spa ***+
  261 €/ osoba, polpenzia, kompletná cena!

 

             Termín: možnosť výberu termínu na 7 nocí

             Ostatné termíny na vyžiadanie

 

 

 • Poloha

  Ultra - moderné Le Blanc Hotel je vzdialený iba 250 metrov od lyžiarskeho areálu Monte Bondone a má kúpele s rozlohou 400 m² s krytým bazénom a tureckým kúpeľom. Hotel Le Blanc stojí v stredisku Vason , 25 minút jazdy od centra mesta Trento . Okolité oblasti sú v lete ideálne pre cyklistiku a turistiku . V zime 60 metrov od hotela hostia nájdu lyžiarsku školu a detský kemp

 

 

 • Vybavenie

  K vybaveniu hotela patrí recepcia, veľká lobby, reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť , kongresová sála až pre 50 osôb s projekčnou technikou a TV , priestor na úschovu batožiny , úschovňa lyží a lyžiarskych topánok , 2x výťah, vyhradené parkovacie státie , bazén 11 x 7 m s detským bazénikom , vírivkou pre 2 osoby , umelým vodopádom a ležadlami, masáže, služby pre osoby nad 16 rokov : fínska aromatická sauna, aromatická para, ľadová kúpeľ, multifunkčná sprcha, Kneippov chodník

 

 

 • Ubytovanie

  K dispozícii sú priestranné izby s belostnou posteľnou bielizňou a svetlým dreveným nábytkom, ktoré majú TV s plochou obrazovkou a talianskymi digitálnymi programy a niektoré tiež balkón

 

 

 

 • Strava

  Polpenzia zahŕňa raňajky formou medzinárodného bufetu vrátane nápojov a večere : servírované menu s výberom z 2 teplých predjedál a 2 hlavných jedál s prílohou , studené predjedlá a dezerty formou bufetu, bohatý šalátový bufet , nápoje za poplatok

 

 

 • Služby

  V bare a vo vstupnej hale je zadarmo k dispozícii Wi - Fi pripojenie k internetu . V kúpeľoch hotela sú k dispozícii rôzne kozmetické ošetrenia

 


Podmienky uplatnenia

Podmienky uplatnenia:   

 • Pre celkovú kalkuláciu ceny a aktuálnej obsadenosti pobytu nám zašlite e- mail na na ck@monagroup.sk  so želaným termínom zájazdu  (nakoľko je k dispozícii viacero termínov zájazdu),  počtu osôb, vek detí, spôsob dopravy, požadované stravovanie a telefónne číslo. Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.
 • Kompletná cena je kalkulovaná na jednu dospelú osobu vrátane všetkých servisných poplatkov (letenky), bez pobytovej taxy a cestovného positenia.
 • Ak Vám vyhovuje termín a podmienky zájazdu bude Vám zaslaná predbežná rezervácia na základe Vami uvedených údajov.
 • Rezervácia:  Do textu e-mailu uvedte mená všetkých účastníkov, ich dátumy narodenia, telefónne čísla, adresy všetkých cestujúcich, termín zájazdu, požadovaný tzp ubytovania. Pri zájazde mimo EU - číslo pasov a či si prajete zakúpiť aj víza pre danú    Uvedte tiež, či mátezáujem o naše cestovné positnie. Ceny cestovného poistenia ponúkame s 20 % zľavu pre nových zákazníkov.
 • Potvrdenie rezervácie, ktoré Vám príde e-mailom (spolu s VOP CK), je potrebné predložiť pri nástupe na pobyt.
 • Pokyny k zájazdu: Pokyny k zájazdu Vám budú zaslané cca 5 dní pred nástupom na pobyt. Pokiaľ  Vám do tejto lehoty nebudú pokyny doručené, je nutné informovať nás.
 • Storno: Podmienky storna  po uhradení zájazdu podliehajú  všeobecne obchodným podmienkam cestovnej kancelárie, ktorá akciu poskytuje.


Kde voucher uplatniť?

Inštrukcie k zájazdu, rezervácia t.j. nezáväzná zmluva Vám budú zaslané po zaslaní e-mailu s Vašimi požiadavkami na ck@monagroup.sk spolu s údajmi o účastníkoch vybraného zájazdu spomínaných v podmienkach uplatnenia. Na základe Vášho súhlasu a podpisu Vám bude zaslaná faktúra, prípadne môžete prísť do našej kancelárie na Štefánikova 61 v Piešťanoch osobne.
 • Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.Kde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0