Región:

Zľava už nie je aktívna!
Poznávacie zájazdy, Pútnické zájazdy - Svätá Zem, Izrael

-29%
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€695 29% €200.00

Počty voucherov

V predaji: 10 ks
Max. na osobu: 10 ks

Platnosť voucheru

od 19. 10. 2017
do 14. 03. 2018

Neprehliadnite

Ozdravujúci zájazd do Sarajeva:

Bosna a Hercegovina - Sarajevo (Neďaleko liečivé Pyramídy vo Visokom)
na 4 dni
Ahar Hotel ***
98 €, raňajky, vlastná doprava, kompletná cena.

https://www.facebook.com/Ckregionzlava/posts/2025865227661046

Necelých tridsať kilometrov od Sarajeva, hlavného mesta Bosny a Hercegoviny, sa rozprestiera mestečko Visoko, v ktorom sa nachádza vrch Visočica. Dnes známy ako Pyramída Slnka.

V prípade cesty do pyramíd v Bosne a Hercegovine ide o zmenu v energetickom poli v aure. Tento proces je možné docieliť pobytom na vrchole pyramíd v údolí ale najmä v tuneli Ravne. Pod pyramídami je komplex cca 10000 m podzemných tunelov, labyrint s pravekými technológiami, ktoré v spojení s energiou pyramíd a vesmírnou energiou vytvárajú energeticky mimoriadne miesto, najlepšiu nemocnicu pre človeka. Za 4 dni pobytu prichádza k transformácií aury, ktorá sa postupne prejavuje aj na fyzickom tele v živote vo všetkých úrovniach

O spoločnosti

Vážení fanúšikovia,


Vyhľadávame pre Vás najlepšie a najlacnejšie možnosti dovoleniek. Veľa rezortov sme sami navštívili aby sme Vám vedeli odporučiť to najlepšie čo trh ponúka.
Kompletnú ponuku nájdete vždy na www.ckregionzlava.sk ako aj na novej stránke www.vyhodnecestovanie.sk
Ponuku lastminute a ultra lastminute na https://www.facebook.com/Ckregionzlava/
Prípadne nám napíšte Vašu požiadavku na ck@monagroup.sk
alebo volajte na 0948810330.
Naše dovolenky poskytujeme s kompletnými cenami vrátane všetkých poplatkov.
Tešíme sa na Vašu spoluprácu ;)

Kontaktné údaje

Mona Group spol s.r.o.

Štefánikova 61

921 01 Piešťany

kontakt : 0948 810 330

 ck@monagroup.sk

Ukázať na mape
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€695 29% €200.00

Informácie o zľave

Poznávací zájazd, Izrael - Svätá Zem

týždeň
495 €/ osoba, odlet z Viedne, polpenzia, transfer na letisko do Viedne 15 €,

http://www.ckregionzlava.sk/Zajazd/?ID=678983

 

Ďaĺšie Možné termíny:

24.10.2017 8 dní   625 € +0 € odlet: Viedeň letecká
23.02.2018 8 dní   575 € +0 € odlet: Viedeň letecká
28.02.2018 8 dní   575 € +0 € odlet: Viedeň letecká
02.03.2018 8 dní   575 € +0 € odlet: Viedeň letecká
14.03.2018 8 dní   590 € +0 € odlet: Viedeň letecká

 

 

 

Program zájazdu:

 

1.deň: ráno stretnutie skupiny v Bratislave, transfer na letisko do Viedne s následným odletom do Tel Avivu. Zastávka v Jeruzaleme,  Krížová cesta (Via Dolorosa); Bazilika Božieho hrobu, Kalvária - Golgota. Večera, ubytovanie v Betleheme.

 

2.deň:  Ain Karem, návšteva miesta narodenia Jána Krstiteľa a miesta Navštívenia Panny Márie u Alžbety; presun do Jeruzalema- Západný múr (múr nárekov); hora Sion – večeradlo kostol usnutia Panny Márie;  návšteva Olivovej hory – panoráma (najkrajší pohľad na staré mesto); kostolík Dominus Flevit - miesto, kde Pán Ježiš plakal nad Jeruzalemom; . Getsemanská záhrada a  Bazilika Agónie /miesto, kde sa Pán Ježiš potil krvou/; kostol hrobu Panny Márie.

 

3.deň: presun do Galilee, hora Karmel, Eliašova jaskyňa a miesto úcty Panny Márie Škapuliarskej; výstup na horu Tábor /peši, alebo taxíkom za 7,-USD/, prehliadka kostola Premenenia; Nazaret - Bazilika Zvestovania a  kostol sv. Jozefa; Kána Galilejská -  miesto prvého zázraku Pána Ježiša, kde si manželia obnovujú manželské sľuby.

 

4.deň: Hora Blahoslavenstiev; Tabgha 1 - miesto zázračného rozmnoženia chlebov a rýb; Genezaretské jazero Tabgha 2 - miesto Primátu sv. Petra; Kafarnaum - dom sv. Petra a miestna  synagóga. Pri jazere možnosť zakúpenia obedu tradičnej ryby sv. Petra; návšteva Jardenitu /rieka Jordán/ - obnovenie krstných sľubov.

 

5.deň: prehliadka Betánie - Lazárov hrob; prechod Júdskou púšťou – najstaršie obývané mesto sveta Jericho; hora pokušenia; návšteva Mŕtveho mora s možnosťou kúpania. Pre záujemcov je fakultatívny výlet  Massada a  Qumrán.

 

6.deň: Betlehem - Bazilika Narodenia Ježiša Krista; Pole pastierov; jaskyňa Mlieka. Transfer na letisko, odlet do Viedne v podvečerných  hodinách a následne transfer do Bratislavy.

 

Sprievodca si vyhradzuje právo na zmenu programu ! Program v ponukovom letáku je orientačný a prispôsobuje sa odletovým časom a situácii v Izraeli.

 

V cene je zahrnuté: letenka, 5 x ubytovanie s polpenziou, bus počas programu,sprievodca

 

V cene nie je zahrnuté: transfer na letisko do Viedne 15,- €, komplexné cestovné poistenie 12,- €, bakšišné 60,- €, vstupy 10,- USD, fakultatívne výlety.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fotogaléria

Podmienky uplatnenia

Podmienky uplatnenia:   

  • Pre celkovú kalkuláciu ceny a aktuálnej obsadenosti pobytu nám zašlite e- mail na na ck@monagroup.sk  so želaným termínom zájazdu  (nakoľko je k dispozícii viacero termínov zájazdu),  počtu osôb, vek detí, spôsob dopravy, požadované stravovanie a telefónne číslo. Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.
  • Kompletná cena je kalkulovaná na jednu dospelú osobu vrátane všetkých servisných poplatkov (letenky), bez pobytovej taxy a cestovného positenia.
  • Ak Vám vyhovuje termín a podmienky zájazdu bude Vám zaslaná predbežná rezervácia na základe Vami uvedených údajov.
  • Rezervácia:  Do textu e-mailu uvedte mená všetkých účastníkov, ich dátumy narodenia, telefónne čísla, adresy všetkých cestujúcich, termín zájazdu, požadovaný tzp ubytovania. Pri zájazde mimo EU - číslo pasov a či si prajete zakúpiť aj víza pre danú    Uvedte tiež, či mátezáujem o naše cestovné positnie. Ceny cestovného poistenia ponúkame s 20 % zľavu pre nových zákazníkov.
  • Potvrdenie rezervácie, ktoré Vám príde e-mailom (spolu s VOP CK), je potrebné predložiť pri nástupe na pobyt.
  • Pokyny k zájazdu: Pokyny k zájazdu Vám budú zaslané cca 5 dní pred nástupom na pobyt. Pokiaľ  Vám do tejto lehoty nebudú pokyny doručené, je nutné informovať nás.
  • Storno: Podmienky storna  po uhradení zájazdu podliehajú  všeobecne obchodným podmienkam cestovnej kancelárie, ktorá akciu poskytuje.


Kde voucher uplatniť?

Inštrukcie k zájazdu, rezervácia t.j. nezáväzná zmluva Vám budú zaslané po zaslaní e-mailu s Vašimi požiadavkami na ck@monagroup.sk spolu s údajmi o účastníkoch vybraného zájazdu spomínaných v podmienkach uplatnenia. Na základe Vášho súhlasu a podpisu Vám bude zaslaná faktúra, prípadne môžete prísť do našej kancelárie na Štefánikova 61 v Piešťanoch osobne.
  • Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.Kde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0