Región:

Zľava už nie je aktívna!
TURECKO - Colakli (Side) 425 €/ osoba, all Inclusive, odlet z Viedne, kompletná cena so všetkými poplatkami

-42%
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€855 42% €360.00

Počty voucherov

V predaji: 0 ks
Max. na osobu: 0 ks

Platnosť voucheru

od 25. 09. 2017
do 06. 11. 2017

Neprehliadnite

https://www.facebook.com/Ckregionzlava/posts/2021652511415651

O spoločnosti

Vážení fanúšikovia,

 

vyhľadávame najlepšie a najlacnejšie možnosti dovoleniek. Napíšte nám na ck@monagroup.sk, https://www.facebook.com/Ckregionzlava/

alebo volajte na 0948810330.

Naše dovolenky poskytujeme s kompletnými cenami vrátane všetkých poplatkov.

Tešíme sa na Vašu spoluprácu ;)

Kontaktné údaje

Mona Group spol s.r.o.

Štefánikova 61

921 01 Piešťany

kontakt : 0948 810 330

 ck@monagroup.sk

Ukázať na mape
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€855 42% €360.00

Informácie o zľave

 • Poloha

  Luxusný hotelový komplex je situovaný priamo pri piesočnej pláži s pozvoľným vstupom do mora, vedľa hotela Alba Royal a Alba Resort. Od centra Side je vzdialený asi 8 km, od letiska v Antalyi zhruba 55 km. Spojenie zaisťujú miestne minibusy (dolmuše).

 

 

 • Vybavenie

  V roku 2008 otvorený komfortný rezort patrí do hotelového reťazca Alba. Celková ubytovacia kapacita je 324 izieb v 4 podlažiach. Hosťom je k dispozícii recepcia, výťahy, internetový kútik (za poplatok), WLAN (v lobby), hlavná reštaurácia, 2 a'la carte reštaurácia, bary, spoločenská miestnosť s televízorom, kaderníctvo, diskotéka, herňa, obchody a krytý bazén. Vonkajší areál ponúka bazén so šmykľavkou, snack bar pri bazéne a plážový snack bar. Deťom je určený miniklub (od 4 do 12 rokov) a samostatný detský bazén.

 

 

         Ubytovanie

 • Dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa s vaňou, fén na vlasy, WC) sú vybavené klimatizáciou (od 15.6. - 15.9., inak po hodinách), satelitným LCD televízorom, telefónom, minibarom, trezorom k prenájmu a prináleží k nim balkón alebo terasa. Rodinné izby tvorí priestornejšia miestnosť s palandami. Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie.

 


 • Strava

  All inclusive zahrňuje raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín denne (v lobby bare). Súčasťou sú neskoré raňajky, nealkoholické nápoje a voda denne doplňovaná v minibare, popoludňajšie snacky, káva, čaj, zákusky a zmrzlina a polnočný snack. Hostia majú možnosť povečerať v jednej z a'la carte reštaurácií (1x týždenne, po predchádzajúcej rezervácii). V reštaurácii sú k dispozícii detské stoličky.

 • Služby

  Hotel pre svojich hostí zaisťuje pravidelné denné animačné programy. K dispozícii je ihrisko pre basketbal, plážový volejbal, fitness, minigolf, stolný tenis, vodná gymnastika. Za poplatok sa ponúka bowling a biliard, wellness centrum (cca 900 m2) s hammam, sauna a vírivka a rôzne druhy masáží. Lehátka, slnečníky a uteráky je možné využiť zdarma pri bazéne aj na pláži.

 


 • Pláž

  Piesočná pláž leží priamo pred hotelom. Plážový servis je poskytovaný bezplatne (lehátka, slnečníky a uteráky). Hostia môžu využiť ponuky vodných športov (za poplatok) alebo služieb plážového baru.


Podmienky uplatnenia

Podmienky uplatnenia:   

 • Pre celkovú kalkuláciu ceny a aktuálnej obsadenosti pobytu nám zašlite e- mail na na ck@monagroup.sk  so želaným termínom zájazdu  (nakoľko je k dispozícii viacero termínov zájazdu),  počtu osôb, vek detí, spôsob dopravy, požadované stravovanie a telefónne číslo. Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.
 • Kompletná cena je kalkulovaná na jednu dospelú osobu vrátane všetkých servisných poplatkov (letenky), bez pobytovej taxy a cestovného positenia.
 • Ak Vám vyhovuje termín a podmienky zájazdu bude Vám zaslaná predbežná rezervácia na základe Vami uvedených údajov.
 • Rezervácia:  Do textu e-mailu uvedte mená všetkých účastníkov, ich dátumy narodenia, telefónne čísla, adresy všetkých cestujúcich, termín zájazdu, požadovaný tzp ubytovania. Pri zájazde mimo EU - číslo pasov a či si prajete zakúpiť aj víza pre danú    Uvedte tiež, či mátezáujem o naše cestovné positnie. Ceny cestovného poistenia        ponúkame s 20 % zľavu pre nových zákazníkov.
 • Potvrdenie rezervácie, ktoré Vám príde e-mailom (spolu s VOP CK), je potrebné predložiť pri nástupe na pobyt.
 • Pokyny k zájazdu: Pokyny k zájazdu Vám budú zaslané cca 5 dní pred nástupom na pobyt. Pokiaľ  Vám do tejto lehoty nebudú pokyny doručené, je nutné informovať nás.
 • Storno: Podmienky storna  po uhradení zájazdu podliehajú  všeobecne obchodným podmienkam cestovnej kancelárie, ktorá akciu poskytuje.

 

 

 


Kde voucher uplatniť?

 • Inštrukcie k zájazdu, rezervácia t.j.  nezáväzná zmluva Vám budú zaslané po zaslaní e-mailu s Vašími požiadavkami na  ck@monagroup.sk spolu s údajmi o účastníkoch vybraného zájazdu spomínaných v podmienkách uplatnenia. Na základe Vášho súhlasu a podpisu Vám bude zaslaná faktúra, prípadne môžete prísť do našej kancelárie na Štefánikova 61 v Piešťanoch osobne.
 • Alebo jednoducho zavolajte na 0948 810 330.Kde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0