Región:

Zľava už nie je aktívna!
Maroko krajina Tisíc a jednej noci.

-28%
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€1766 28% €500.00

Počty voucherov

V predaji: 18 ks
Max. na osobu: 12 ks

Platnosť voucheru

od 01. 07. 2017
do 10. 08. 2017

Neprehliadnite

MAROKO - Maroko je štát mnohých tvárí. Táto krajina ponúka veľa zaujímavých atrakcií a miest, ktoré sa oplatí vidieť. Saharu, najväčšiu púšť na svete, ktorá sa tiahne cez desať štátov, pobrežie krajiny obmýva Atlantický oceán, na severe prechádza Gibraltárskym prielivom do Stredozemného mora. Toto je len zopár geografických a prírodných magnetov, ktorými láka Maroko turistov.


 Rabat je hlavným mestom a zároveň aj jedným z kráľovských miest Maroka. Toto opevnené staré a prístavné mesto je sídlom kráľa a vlády. Nachádza sa v ňom množstvo maurských pamiatok, je strediskom rybolovu a v jeho útrobách vás môže zaujať aj významné zastúpenie umeleckých remesiel.

Najväčším prístavom Severnej Afriky sa môže pýšiť Casablanca a takisto aj mešitou Hasana II., ktorá je najväčšia v Severnej Afrike a tretia najväčšia na svete.

Nezabudnuteľným mestom pre turistov je Agadir, prístavné mesto v Atlantickom oceáne, ktoré má pre svojich návštevníkov pripravené množstvo hotelových rezortov, hlavne pozdĺž pláže.

A takisto nemôžeme zabudnúť na Marrakéš, mesto nachádzajúce sa vo vnútrozemí, v ktorom môžete obdivovať pamätihodnosti a turistické zaujímavosti, akými sú Djemaa El Fna - námestie v centre mesta so zaklínačmi hadov, akrobatmi, klaunmi a hudobníkmi, Palác Bahia, Saadske hrobky a množstvo iných zaujímavostí.

O spoločnosti

Pri plánovaní dovolenky Vám pomôžeme cennými radami, ponúkneme potrebné informácie a obrázky najnavštevovanejších destinácii, ktoré Vám pomôžu získať prvý dojem o danej krajine a nájsť odpovede na Vaše otázky. Ak nie, kontaktujte nás, a my Vám radi pomôžeme.

Kontaktné údaje

Mona Group spol s.r.o.

Štefániková 61

921 01 Piešťany

kontakt : 0911 664 781

 ck@regionzlava.sk

Ukázať na mape
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€1766 28% €500.00

Informácie o zľave

Zažite s nami pobyt v krajine, ktorá má more, Atlantický oceán, vysoké pohorie Atlas, lyžiarske strediská, horúcu púšť s najväčšími pieskovými dunami na svete a rozprávkovú kultúru berberov.

 

Len kúsok od Španielska sa rozprestiera svet, ktorý formoval dnešnú Európu a my o ňom ani nevieme. Dal život mestám ako je Granada či Cordóba a rozšíril vo vtedy zaostalej Európe vzdelanosť.  Vitajte v krajine Tisíc a jednej noci. Je hneď vedľa nás.

 

 

Program:

1. deň:
Odlet a prílet do Maroka. Maroko je susedom Európy a je našou najbližšou exotickou destináciou. CASABLANCA: najväčšie mesto Maroka je miestom, kde sa zarábajú peniaze, kde vrčí ekonomický motor Maroka. Náš prvý dotyk s krajinou nás zavedie k mešite Hasana II., ktorá kraľuje Atlantickému pobrežiu a je nádhernou dominantou mesta. Povieme si prvé príbehy o Almohádoch a Almorávidoch a vyskúšame prvý kuskus.

 


 

2. deň:
Opustíme Casablancu a smerujeme do vnútrozemia, kde nás čaká mesto plné dojmov, zážitkov a mágie. Smerujeme k pohoriu Atlas do mesta Berberov a rozprávok. MARAKÉŠ - večer na námestí Jama al-Fnaa (UNESCO) patrí medzi najväčšie zážitky. Ľudoví rozprávači, akrobati, predavači, zaklínači hadov, akoby sa čas nikdy nepohol. Horúca africká noc tu má svoje obrovské čaro. Prehliadka medresy a potom nás úplne pohltí stredoveký souk, srdce mesta, ktoré nemá obdobu v marockom svete. Toto mravenisko pestrofarebných obchodíkov, plných vôní, zvukov a chutí je pre Európana neodolateľným pokušením pustiť sa do nakupovania a vymieňania. Budete chcieť obchodovať na arabský spôsob. Je to vzrušujúca hra, pri ktorej si často posedíte pri šálke sladkého mätového čaju, dohodnete sa na cene, alebo sa len tak priateľsky porozprávate s domácimi, prevažne berberskými, obyvateľmi.3. deň:
Dnes si prezrieme pamiatky mesta. Čaká nás mešita Koutubia, hrobky Saadovcov, nákupy u farebne oblečených Berberov, ktorých porovnáme s Arabmi, čerstvé džúsy a ostré slnko Sahary. Ochutnali ste už slimáky? Kúpime si modré turbany Tuaregov? Spoločne zamierime aj k palácu El Badi, ktorý nemal konkurenciu v celej veľkej stredovekej ríši. Vo veľkolepom priestore múrov paláca je stále cítiť luxus a majestátnosť aj napriek tomu, že ho jeden z prvých sultánov dynastie Alaouitov, slávny Moulay Ismail, za jedno desaťročie úplne vydrancoval a ponechal napospas času. Marakéš spoznáme do poslednej uličky.4. deň:
Transfer na pobrežie Atlantického oceánu do mesta AGADIR. Mesto založené Portugalcami má viac než 298 slnečných dní v roku s priemernou teplotou 25,1 stupňov a je centrom relaxu na marockom pobreží. Vyberte si z viacerých príjemných hotelov a doprajte si relax na vašej obľúbenej pláži.5. deň:
Relax v Agadire.

6. deň:
Relax v Agadire.

7. deň:
Relax v Agadire.

8. deň:
Príjemná orientálna dovolenka sa končí a prilietame domov.

 

 

Termíny:

01.07.2017 14 dní   odlet: Viedeň letecká
14.07.2017 14 dní   odlet: Viedeň letecká
27.07.2017 14 dní   odlet: Viedeň letecká
10.08.2017 14 dní   odlet: Viedeň leteckáFotogaléria

Podmienky uplatnenia

 • Informujte sa o aktuálnej obsadenosti na  ck@regionzlava.sk .

 • Cena je uvedená za jednu osobu bez letiskových poplatkov

 • Ak Vám vyhovuje termín a podmienky zájazdu bude Vám zaslaná predbežná rezervácia na základe Vami uvedených údajov

 • Rezervácia: Do textu e-mailu uveďte mená všetkých účastníkov, ich dátumy narodenia, telefónne číslo, termín zájazdu. Do prílohy e-mailu priložte kupón/y (odporúčame rezerváciu  po – pia v čase 8:00 – 16:00).

 • Po úhrade Vám bude zaslaný  kupón/voucher (príde vám e-mailom cca za 24 až 48 hod.) na základe ktorého si uplatníte voucher a následne Vám príde potvrdenie rezervácie zájazdu.

 • Potvrdenie rezervácie, ktoré vám príde mailom (spolu s VOP CK), je potrebné predložiť pri nástupe na pobyt.

 • Pokyny k zájazdu: Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred nástupom na zájazd. Pokiaľ vám do tejto doby nebudú doručené, je nutné informovať sa, či bol váš e-mail doručený a rezervácia potvrdená.

 • Storno : Podmienky storna  po uhradení a overení vouchera podliehajú  všeobecne obchodným podmienkam  cestovnej kancelárie , ktorá akciu poskytuje .

 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ  nezačali plynúť stornopodmienky a nevypršala   platnosť kupónu alebo ešte nebol uplatnený v CK.

Cena zahŕňa:

 • medzinárodnú letenku
 • 3x ubytovanie 3* hoteloch a 4x v 4* hoteloch
 • 3x raňajky a 4x stravovanie all inclusive
 • slovenského sprievodcu počas poznávacej časti
 • dopravu klimatizovaným autobusom
 • asistenčné služby CK
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti


Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, vstupné do všetkých pamiatok a atrakcií, ostatnú stravu, cestovné poistenie


Kde voucher uplatniť?

Inštrukcie k zájazdu, rezervácia a zmluva budú zaslané po overení vouchera zaslaného na  ck@regionzlava.sk spolu s údajmi o účastníkoch vybraného zájazdu.Kde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0