Región:

Zľava už nie je aktívna!
Štrbské Pleso, Hotel Toliar

-33%
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€120 33% €40.00

Počty voucherov

V predaji: 30 ks
Max. na osobu: 12 ks

Platnosť voucheru

od 20. 02. 2017
do 09. 04. 2017

Neprehliadnite

Centrá Vysokých Tatier - za centrá sú považované mestské časti:  Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a blízke okolie. Sú situované  na dopravnej osi mesta "Ceste Slobody" a je tam jednoduchý prístup k  miestnej doprave - tatranské železnice, autobusy, lanovky. Nie je potrebné mať vlastný automobil. Výhodou je tiež širšia ponuka služieb, reštauračných zariadení, obchodov, a pod. Ďalej je tam možnosť väčšieho kultúrneho vyžitia (šport, diskotéky, zábava..). Centrá Vysokých Tatier sú tiež východiskovými bodmi pre turistické trasy a lyžiarské svahy.
 

O spoločnosti

Pri plánovaní dovolenky Vám pomôžeme cennými radami, ponúkneme potrebné informácie a obrázky najnavštevovanejších destinácii, ktoré Vám pomôžu získať prvý dojem o danej krajine a nájsť odpovede na Vaše otázky. Ak nie, kontaktujte nás, a my Vám radi pomôžeme.

Kontaktné údaje

Mona Group spol s.r.o.

Štefániková 61

921 01 Piešťany

kontakt : 0911 664 781

 ck@regionzlava.sk

Ukázať na mape
Zobraziť aktuálne zľavy
Pôvodne Zľava Ušetríte
€120 33% €40.00

Informácie o zľave

Pozývame Vás na hotel Toliar, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier. Je vhodný pre lyžiarov, turistov, cyklistov, pre rodiny s deťmi. Je ako stvorený na relax pre každého.

Termíny:  3 dňové s raňajkami ( s možnosťou polpenzie)

 

Popis, poloha:
Predstavujeme Vám hotel Toliar, ktorý sa nachádza v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso. Hotel je vhodný na individuálnu či rodinnú rekreáciu, školiace pobyty, firemné stretnutia, wellnes a ski pobyty.

 Ubytovanie:
Ubytovanie hotel poskytuje v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky, v rodinných izbách a v štúdiách s vlastnou kuchynkou. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie /WC, sprchovací kút /, TV-SAT. WI-FI pripojenie je k dispozícií vo verejných priestoroch hotela bezplatne. Parkovanie pre hotelových hostí je bezplatné, v spoločnej, poschodovej  hotelovej garáži priamo za hotelom. V zimnom období premáva hotelový skibus v smere do lyžiarskeho centra v čase od 8.00 do 11.00 hod . 

 

 

Ubytovacia kapacita: *142 pevných lôžok a 53 prísteliek *7 dvojposteľových izieb *48 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky *6 rodinných izieb - je to bunka vhodná najmä pre rodiny s deťmi. Skladá sa z 2 spální, v každej sú 2 pevné manželské lôžka, s možnosťou doložiť prístelku.Maximálna kapacita jednej rodinnej izby je  6 osôb. Obe spálne majú spoločné sociálne zariadnie, TV-SAT, telefón.   7 štúdií - vhodné ubytovanie pre rodiny s deťmi.

Vybavenie: jedna miestnosť, 2 alebo 4 pevné lôžka, možnosť 2  prísteliek, kúpelka s vaňou,WC, kuchynská linka,TV-SAT. Možnosť ubytovania s domácim miláčikom - mačka, pes. Parkovanie osobných áut je zabezpečené na hotelovom parkovisku bezplatne.

 


Stravovanie:
V príjemnej SLOVENSKEJ REŠTAURÁCII sú pripravované tradičné jedlá slovenskej kuchyne, poľovnícke špeciality, špeciality pripravované na rošte. Z ponuky hotela doporučujeme: bryndzové pirohy, bryndzové halušky, jelení guláš, slivkové gule, grilované pstruhy, tradičná slovenská kapustnica, zemiakové lokše s husacou pečeňou. Reštaurácia je otvorená denne od 07.00 hod. - 22.00 hod. Má kapacitu 280 miest. K dispozícii je  WI-FI pripojenie.

 Šport, zábava:
Kaviareň - Galérka

Príjemné posedenie a široký sortiment teplých, studených, miešaných nápojov, domáce zákusky, zmrzlinové poháre, kvalitné vína. V zimných mesiacoch sa ohrejete pri krbe.V kaviarni je k dispozícii WIFI-FREE.  Kaviareň je otvorená denne od 9.00 do 22.00 hod.

Sauny:
TOLIAR je komplexom parných a vodných kúpeľov, kde celkovú atmosféru uvoľnenia a oddychu vytvárajú : * fínska sauna do 100°C, kanadská sauna do 80°C , parná inhalačná sauna do 40°C, vlhkosť 40-60% * soľný parný kúpeľ do 45°C, tepidárium, infrakabína, vírivá vaňa, plavecký bazén so slanou vodou, detský, bazénik, ľadopád, vodná cesta Nechýba ani odborná klasická masáž, reflexná masáž, medová masáž . Navštívte VITÁLNY SVET TOLIAR a doprajte svojmu telu oddych a regeneráciu. Pre hotelových hostí aj verejnosť otvorené denne od 14.00 do 22.00 hod. Počas jarnej  a jesennej mimosezóny v dňoch PO-ŠT  môže byť  prevádzka obmedzená. Informácie o otváracích hodinách poskytujeme na tel. číslach 0524492690, 0911236386, 0918694874.

 Poznámka:
Hotel Toliar ponúka možnosť usporiadania kongresov, seminárov, obchodných rokovaní, firemných stretnutí a rodinných osláv. Kongresové priestory : - kongresová sála - malá  -  60 miest - kongresová sála - veľká - školské sedenie 200 miest  Technické vybavenie : * data projektor, premietacie plátno, ozvučenie, flipchart, video, CD prehrávač, parket, rečnícky pult, kopírovanie, faxovanie, WI-FI free

 

 

24.02.2017 3 dni First Minute       vlastná
03.03.2017 3 dni First Minute       vlastná
10.03.2017 3 dni First Minute       vlastná
17.03.2017 3 dni First Minute       vlastná
24.03.2017 3 dni First Minute       vlastná
31.03.2017 3 dni First Minute       vlastná
07.04.2017 3 dni First Minute       vlastná

Aktivity:

 Vysokohorská turistika

Značkované turistické chodníky v Tatranskom národnom parku sú otvorené od 15.6.  do 31.10.2010. Počas letnej turistickej sezóny sa zo Štrbského Plesa môžete napojiť na chodníky, ktorými sa dostanete na Kriváň, Rysy,Predné Solisko, Popradské pleso, Hincove plesá, Kôprovský štít či ostatné vysokohorské chaty ležiace popri Tatranskej magistrále.  V prípade záujmu zabezpečíme služby horského sprievodcu, alebo horského vodcu.
Veľmi príjemné sú prechádzky okolo Štrbského plesa, odkiaľ môžete vidieť panorámu Vysokých Tatier a perlu Tatranských štítov - Vysokú.

 

 

Cyklotrasy

Štrbské Pleso - Popradské pleso (1325 m.n.m. - 1500 m.n.m. ) dĺžka 4,5 km
Štrbské Pleo - Podbanské (1325 m.n.m. - 930 m.n.m.) dĺžka 16 km
Podbanské - Kôprová dolina (930 m.n.m. - 1180 m.n.m.) dĺžka 7,3 km
Podbanské - Tichá dolina (930 m.n.m. - 1140 m.n.m.) dĺžka 11,5 km

 


Lyžovanie

Pripravené sú pre Vás výborné zjazdové aj bežecké  trate.
V PARKU SNOW Štrbské Pleso môžete využiť služby požičovní lyží, snowboardov, ski-servisov, ako aj lyžiarskych škôl. Hotelový skibus premáva denne počas celej zimnej sezóny.


Fotogaléria

Podmienky uplatnenia

  • Pre úplnú kalkuláciu ceny ( pre výber iného termínu) je potrebné zaslať mail s uvedením destináciu,  termín zájazdu, počet osôb a ich vek, tel. číslo!!!.

  • Cena je za jednu osobu s raňajkami

  • Informujte sa o aktuálnej obsadenosti na  ck@regionzlava.sk  

  • Ak Vám vyhovuje termín a podmienky zájazdu bude Vám zaslaná predbežná rezervácia na základe Vami uvedených údajov

  • Rezervácia: Do textu e-mailu uveďte mená všetkých účastníkov, ich dátumy narodenia, telefónne číslo, termín zájazdu. Do prílohy e-mailu priložte kupón/y (odporúčame rezerváciu  po – pia v čase 8:00 – 16:00).

  • Po úhrade Vám bude zaslaný  kupón/voucher (príde vám e-mailom cca za 24 až 48 hod.) na základe ktorého si uplatníte voucher a následne Vám príde potvrdenie rezervácie zájazdu.

  • Potvrdenie rezervácie, ktoré vám príde mailom (spolu s VOP CK), je potrebné predložiť pri nástupe na pobyt.

  • Pokyny k zájazdu: Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred nástupom na zájazd. Pokiaľ vám do tejto doby nebudú doručené, je nutné informovať sa, či bol váš e-mail doručený a rezervácia potvrdená.

  • Storno : Podmienky storna  po uhradení a overení vouchera podliehajú  všeobecne obchodným podmienkam  cestovnej kancelárie , ktorá akciu poskytuje .

  • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ  nezačali plynúť stornopodmienky a nevypršala   platnosť kupónu alebo ešte nebol uplatnený v CK.

Cena zahŕňa:
* ubytovanie s raňajkami * insl. CK * miestna daň (1€/os./noc) * parkovanie v hotelovej garáži - grátis

Cena nezahŕňa:
* pobyt so psom + 10€/noc * vitálny svet Toliar - pre ubytovaných hostí: +10€/os./3hod.  * večera - bufet resp. výber z menu: +7€/os., +3,50€/deti do 12r. * 1 dieťa do 6r. na prístelke pri 2 plne platiacich osobách zdarma


Kde voucher uplatniť?

Inštrukcie k zájazdu, rezervácia a zmluva budú zaslané po overení vouchera zaslaného na  ck@regionzlava.sk spolu s údajmi o účastníkoch vybraného zájazdu.Kde nás nájdete?


Máte otázky o zľave? Spýtajte sa...

Vstúpiť do diskusie
Príspevkov: 0